Bobby Leonard(wygrał jako trener Pacers 529 spotkań)

Skład

MECZ:
PIĄTEK, 21 GRUDNIA, 2012
7:30 PM ET - Quicken Loans Arena, Cleveland, OH

Ostatnio zmieniony przez Tomasz90 dnia Śro 22:57, 13 Lut 2013, w całości zmieniany 3 razy

Dzisiaj mam zamiar oglądać, kto się jeszcze pisze? ;P
Nie wiem czy nastawiać się w ogole na jakąś walke z naszej strony, jakoś mi ciężko o optymizm po ostatnich meczach, jednak ze względu na to że mam nie za dużo okazji żeby pooglądać Cavs na żywo to biorę co się da.
Wiadomo co z Andym? Co to w ogole za kontuzja?

SKRILL3X

Posty: 19

PostWysłany: Pią 19:54, 21 Gru 2012 Temat postu:

Andy Varejao doubtful for tonites game vs Indy with that contused right knee but is a gametime decision.

Czyli to dopiero się okaże. Co do meczu to ja będę oglądał Wink z Indianą ciężko będzie wygrać. No ale zobaczymy, jak nie wygramy to kolejna cegiełka do draftu pójdzie. Liczę, że Kyrie zagra na poziomie 26 pkt i 7 asyst Wink

Ostatnio zmieniony przez SKRILL3X dnia Pią 19:54, 21 Gru 2012, w całości zmieniany 1 raz
Tomasz90

Posty: 76

PostWysłany: Sob 0:13, 22 Gru 2012 Temat postu:

Irving na takim poziomie pewnie zagra. Dla mnie ważniejsze będzie by dało się ten mecz jakoś oglądać a nie żeby to wyglądało jak z Toronto. Liczę że Zeller w razie absencji Varejao wykorzysta swoją szansę.

SKRILL3X

Posty: 19

PostWysłany: Sob 9:45, 22 Gru 2012 Temat postu:

Mecz z serii tych do jak najszybszego zapomnienia. Bardzo słabo to wygląda, a teraz Bucks przed nami.

Ostatnio zmieniony przez SKRILL3X dnia Sob 9:45, 22 Gru 2012, w całości zmieniany 1 raz
Tomasz90

Posty: 76

PostWysłany: Sob 11:33, 22 Gru 2012 Temat postu:

SKRILL3X napisał:

Ja się zniechęciłem po 3 kwarcie bo to co oni robili w tej odsłonie to szkoda komentować. Kolejny dobry mecz Tristana Thompsona(zwłaszcza w defensywie) pozwalają wierzyć w to że jednak może to był dobry wybór, że go wzięli.

camilo1992

Posty: 14

PostWysłany: Sob 17:39, 22 Gru 2012 Temat postu:

Ja również po 3 kwarcie odpuściłem. Szkoda że Kyrie'mu mało rzutów wpadało, wtedy może mecz potoczyłby się inaczej..
Część 2 kwarty grali bez Irvinga i byłem zaskoczony że tak dobrze im idzie, niestety w drugiej połowie już nie ten sam poziom ;/
TT nawet nie wszystkie punkty z dunków miał, mówiłem wam, jest progres ;P

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum www.clevelandcavaliers.fora.pl Strona Główna -> Mecze Wszystkie czasy w strefie GMT